درخواست مشاوره

درخواست مشاوره, موسسه حقوقی صدرا

شما متقاضی گرامی میتوانید با ثبت درخواست خود از طریق فرم درخواست مشاوره زیر ،  از بهترین وکیل تهران ، وکیل خانواده ، وکیل حقوقی و وکیل کیفری بصورت کاملا رایگان مشاوره تلفنی دریافت کنید.

کافیست فرم زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما در موسسه حقوقی صدرا با شما جهت مشاوره تلفنی و یا مشاوره حضوری تماس بگیرند؛ تا اعضای موسسه در امور تخصصی خود، در اولین جلسه حضوری پرونده مطرح شده را با جمع مشاوران و وکلای با سابقه مورد بررسی قرار داده ، راهکارهای موثر را ارایه و درصد موفقیت پرونده را اعلام نمایند.

این امر منجر میشود مراجعه کنندگان محترم با دیدی باز و خیالی آسوده و با در نظر گرفتن تمامی جوانب کار در صورت صلاحدید خود نسبت به اخذ وکیل اقدام نمایند.

همچنین از آنجا که هزینه های استفاده از خدمات حقوقی و وکالتی برای بسیاری از اقشار جامعه سنگین بوده ،موسسه حقوقی صدرا با در نظر گرفتن این امر برای افراد با بضاعت مالی کم ، ارائه خدمات حقوقی و وکالتی با هزینه‌های پایین‌تر از عرف وکالتی با موکلین طرف عقد قرارداد می شود و نحوه پرداخت به صورت چند مرحله ای و اقساط اقدام بوده تا تمامی مراجعین محترم از خدمات وکلای موسسه بدون نگرانی مالی بهره برده و به احقاق حقوق خود برسند.


  آنلاین با ما در تماس باشید

  با تکمیل فرم تماس با ما میتوانید از بهترین وکیل تهران مشاوره بگیرید. 

  باتوجه به درگیری ها و مشغله هایی که روزانه برای همگان وجود دارد ، طبیعتا امکان وقت گذاشتن و مراجعه حضوری برای افراد مقدور نمی باشد، بهمین دلیل  موسسه حقوقی صدرا بمنظور رفاه حال مشتریان خود ، فرمی را طراحی نموده است که شما میتوانید با تکمیل فرم روبه رو مشکلات و دعاوی خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. با این روش شما میتوانید بصورت رایگان از بهترین وکیل تهران ، وکیل حقوقی ، وکیل کیفری و وکیل خانواده مشاوره بگیرید و در صورت نیاز وقتی برای شما مقرر گردد تا جهت تشکیل پرونده بصورت حضوری مراجعه فرمایید. آدرس ما در ادامه درج شده است.

  شماره تماس های دفتر :  88806941 - 88806942

  شماره تلفن همراه (ساعات پاسخ گویی 9 صبح الی 18) :  09128210882 - 09129210882

  تماس با ما- واتساپ تماس


   ساعات کار موسسه حقوقی صدرا

   جهت مراجعه  با شماره های درج شده در همین صفحه هماهنگی بفرمایید.

   شنبه تا چهارشنبه9:00 to 16:30
   پنجشنبه9:00 to 16:30
   تماس با ما
   1

   بالاتر از میدان ولیعصر (عج) – جنب سینما استقلال – کوچه فرشید – ساختمان فرشید – پلاک 8 – طبقه 2- واحد 9

   2

   از مترو میدان ولیعصر (عج) ۱۰۰ متر

   3

   از ایستگاه اتوبوس بی ار تی  (BRT)  50 متر

   مسیرهای منتهی به موسسه حقوقی صدرا

   تماس باما