سال نو با موسسه حقوقی صدرا همراه باشید.

سال نو

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار 

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال 

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی 

و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و

تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه 

خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داری 

موسسه حقوقی صدرا با همکاری بهترین وکیل تهران و بهترین وکلای تهران در سال جدید با خدمات گسترده و متنوعی در خدمت شما می باشد. این موسسه با اتکا و استناد به سخن امیر المومنین (ع ) که میفرمایند زکات دانش، نشر آن است. این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نموده تا با تماس با شماره های موسسه تماس نسبت به دریافت مشاوره حقوقی (( رایگان)) بهره مند شده و قبل از انجام هر عمل حقوقی یا معاملاتی نسبت به طرح سوال اقدام و از امور ناخواسته آتی جلوگیری به عمل آوردند.

خدماتی که موسسه حقوقی صدرا ارائه می نماید عبارتست از :

سال نو

مشاوره حقوقی خانواده :

موسسه حقوقی صدرا متشکل از بهترین وکیل تهران و بهترین وکلا در حوزه خانوادگی در اولین جلسه حضوری، موضوع پرونده مطرح شده را با جمع مشاوران و وکلای با سابقه مورد بررسی قرار داده ، راهکارهای موثر را ارایه و درصد موفقیت پرونده را اعلام مینمایند .

وکیل خانواده در موسسه حقوقی صدرا دارای تجارب و اندوخته های بسیار زیادی در این زمینه بوده و اساسا به تمامی مسائل حقوقی راجع به خانواده، و از جمله ، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، حذف نام همسر از شناسنامه، انواع طلاق، طلاق ، خواستگاری، ازدواج، انواع ازدواج، اهدای جنین، طلاق توافقی ،عده،و نقفه اقارب، ولایت قهری، اجرت المثل و….می پردازد.

مشاوره حقوقی :

پیشنهاد موسسه حقوقی به شما اینست که هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است اکتفا نکنید. تبلیغات تلویزیونی ، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاک مناسبی برای انتخاب یک وکیل حقوقی خوب نیست . در واقع وکیل حقوقی باید دارای شهرت، سابقه ، تجربه ، حسن اخلاق باشد تا معیار مناسبی برای انتخاب شما باشد.

مشاوره کیفری

یکی از حوزه هایی که موسسه حقوقی صدرا چه در سال گذشته و چه در سال نو بصورت تخصصی به آن میپردازد ، در خصوص دعاوی مربوط به کیفری می باشد که با همکاری بهترین وکیل تهران و وکیل کیفری باتجربه و باسابقه پرونده های مربوطه را مورد بررسی قرارداده و با حقو الوکاله ای مناسب پیگیری آنرا انجام میدهد.

وکیل کیفری در واقع کسی است که در کلیه دعاوی کیفری از جمله : خیانت در امانت،کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، قتل، فوت در تصادفات رانندگی، دیه، ضرب و جرح، نزاع، جعل و استفاده از سند مجعول، توهین، تجاوز به عنف، تهدید، آدم ربایی، مزاحمت تلفنی، مواد مخدر می تواند طرح شکایت نماید .

باتوجه به آنچه گفته شد موسسه حقوقی صدرا روزهای شنبه الی چهارشنبه از 9:00 صبح الی 19:00 بعد از ظهر و پنج شنبه ها از 9:00 الی 14:00 در خدمت شما بزرگواران می باشد.

همچنین شما می توانید از طریق زیر بصورت آنلاین از وکیل مربوطه نوبت رزرو کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *