معرفی بهترین وکیل با حق الوکاله مناسب در تهران


امتیاز دهید post

 آشنایی با وکیل ارزان قیمت و منصف در تهران

با تخصصی شدن دعاوی و پرونده های مطروحه در دادگاه حضور یک وکیل بی شک ضروری است اما یکی از مولفه های مهم در انتخاب یک وکیل خوب علاوه بر برخورداری وکیل از تبحر و مهارت علمی و عملی بحث هزینه و حق الوکاله وکیل و انتخاب وکیل ارزان قیمت تهران می باشد. با افزایش تعداد موسسه های حقوقی و دفاتر وکالت در تهران یکی از دغدغه های مهم افراد در انتخاب وکیل متخصص قطعا میزان حق الوکاله وکیل است. انتخاب یک وکیل ارزان قیمت تهران لزوما به معنای بی کیفیت بودن کار وکیل نیست همچنان که انتخاب یک وکیل با حق الوکاله بالا نیز به معنای موفقیت صد در صدی وکیل در پیشبرد و هدایت پرونده اعم از حقوقی و کیفری نمی باشد. امروزه اشخاص هنگام مواجه شدن با یک مسئله ی پیچیده حقوقی یا کیفری علاوه بر آن که بایستی فشار های مختلف روحی و روانی ناشی از آن را تحمل کنند بایستی هزینه های مختلفی مانند هزینه های دادرسی و حق الوکاله وکیل را نیز پرداخت نمایند. امروزه با توجه به شرایط دشوار اقتصادی و تورم بالا در جامعه پیدا کردن وکیل منصف تهران ناممکن نیست و وکلای بسیاری با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی موکل هزینه ای معقول به او پیشنهاد می دهند. یک وکیل منصف و متخصص شما را در خصوص میزان حق الوکاله به چالش نمی کشد و با برخورداری از حس مسئولیت پذیری بالا برای به نتیجه رساندن پرونده شما تلاشی بی وقفه می نماید.با توجه به اهمیت انتخاب وکیل ارزان قیمت تهران در این نوشتار قصد داریم شما را در انتخاب وکیل منصف و ارزان قیمت یاری نماییم.

بهترین وکیل تهران

انواع وکیل در تهران

وکیل شخصی است که از طرف شخص دیگری اعم از حقیقی یا حقوقی و به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود. مطابق با ماده 656 قانون مدنی وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. وکالت در دادگاه ها نیز یکی از اقسام عقد وکالت مذکور است البته با توجه به شیوه ی خاص وکالت در دادگاه ها و اهمیت حفظ حقوق موکل آثار خاصی بر این نوع وکالت بار می شود. امروزه با توجه به مسائل پیچیده ی حقوقی مانند شیوه ی تنظیم دادخواست ها ، شکایات و لوایح، نحوه ی ارائه ادله و دفاعیات دیگر اشخاص غیر حقوقی نمی توانند این مسائل را پیگیری کنند و لازم است تا حتما از یک وکیل مجرب بهره گیرند. عدم استفاده از وکیل یا انتخاب یک وکیل نه چندان متخصص می تواند حقی را که برای موکل مسلم است به اثبات نرساند و طرف مقابل دعوا به ناحق پیروز دعوا شود.امروزه وکلا به صورت های مختلفی در حوزه ی وکالت  اشتغال دارند. در ذیل به بررسی انواع وکیل دادگستری می پردازیم:

وکیل کیفری

  • وکیل انتخابی:وکیل انتخابی همان وکیلی است که به طور معمول همگی ما با حضور در یک موسسه حقوقی یا یک دفتر وکالت با بررسی های مختلف مانند بررسی سابقه ی وکیل در پیروزی پرونده، تخصص و مهارت و حق الوکاله معقول یک وکیل منصف و متخصص را انتخاب می کنیم و از او می خواهیم تا پیگیری و پیشبرد پرونده حقوقی مان را در مراجع قضایی بر عهده گیرد.
  • وکیل تسخیری: مطابق با قانون امکانات لازم برای دسترسی اشخاص کم بضاعت که امکان پرداخت حق الوکاله وکیل را ندارند فراهم آمده است یکی از این موارد برخورداری از وکیل تسخیری است. در دعاوی کیفری و جرایمی که مجازات آن به حسب قانون قصاص نفس، اعدام، رجم و حبس ابد است چنانچه متهم شخصا وکیل معرفی ننماید به تشخیص دادگاه و با بررسی نداشتن بضاعت مالی شخص وکیل رایگان برای پیگیری پرونده او انتخاب می شود که وکیل تسخیری نامیده می شود.
  • وکیل معاضدتی: یکی از موارد دیگری که قانون در جهت حمایت از موکل به جهت عسر و حرج یا نداشتن بضاعت مالی در نظر گرفته است بهره گیری از خدمت وکیل معاضدتی می باشد. تفاوت وکیل تسخیری با وکیل معاضدتی آن است که بهره گیری از خدمت وکیل معاضدتی تنها در دعاوی حقوقی امکان پذیر است نه دعاوی کیفری.

انتخاب وکیل ارزان قیمت تهران

اگرچه برخورداری از خدمت وکیل انتخابی شما را متحمل هزینه می کند اما امروزه موسسه های حقوقی بسیاری با هدف دفاع از حقوق موکل و جلوگیری از تضییع آن با اخذ حق الوکاله مناسب و معقول به موفقیت شما در حل مسئله حقوقی می اندیشند. حساسیت کار یک وکیل را شاید بتوان با حساسیت کار یک پزشک مقایسه کرد. همانگونه که یک پزشک گاهی با مسئله ی مرگ و زندگی یک  فرد مواجه می شود وکیل نیز در یک پرونده ی کیفری با چنین امری مواجه می شود چه بسا پرونده هایی که با حریم خصوصی ارتباط تنگاتنگ دارد. لذا یک وکیل خوب در درجه ی اول راهنمای دلسوز و مشاور امین شما است و شما را در میزان حق الوکاله به چالش نمی کشد. امروزه موسسه های حقوقی در جهت ایجاد فرصتی برابر برای همه ی افراد حتی افرادی که به لحاظ اقتصادی دچار مشکل هستند خدمات مختلفی مانند مشاوره رایگان حقوقی به صورت های مختلف آنلاین و تلفنی ارائه می دهند. در این راستا موسسه ی حقوقی صدرا نیز با شعار احقاق حقوق اشخاص و جلوگیری از تضییع آن از خدمت وکیل ارزان قیمت تهران و انواع مشاوره های حقوقی رایگان برخوردار است.

وکیل منصف تهران

با تخصصی شدن حوزه ی وکالت هر شخصی به دنبال وکیل منصف تهران در حوزه ی مربوط به پرونده ی خود می باشد. بنابراین لازم است پیش از آن که به دنبال وکیل منصف و وکیل ارزان قیمت تهران باشید به حوزه ی تخصصی وکیل در خصوص پرونده تان توجه کافی داشته باشید. در حوزه ی طلاق و مهریه بهتر است به دنبال یک وکیل خانواده متخصص باشید یا در خصوص پرونده های کلاهبرداری و قتل و… به دنبال یک وکیل کیفری متخصص باشید و پس از آن در حوزه تخصصی مربوطه به دنبال وکیل منصف تهران در آن حوزه باشید. به نظر می رسد انتخاب وکیل منصف تهران در موسسات حقوقی گزینه ای بسیار مناسب باشد زیرا هم خیال شما را بابت تخصص و مهارت وکیل راحت می کند و هم خدمات ارائه شده در موسسه حقوقی هزینه ی مناسب و معقول تری دارد لذا بهتر است در انتخاب وکیل ارزان قیمت تهران از مدیر یک موسسه حقوقی معتبر کمک بخواهید.

نتیجه گیری

انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه مولفه های مختلفی دارد و ممکن است باعث سردرگمی افراد شود.امروزه با توجه به شرایط دشوار اقتصادی و تورم بالا میزان حق الوکاله وکیل نیز به یک مولفه ی مهم در انتخاب یک وکیل خوب تبدیل شده است و طبیعتا اشخاص به دنبال انتخاب وکیل ارزان قیمت تهران و البته مجرب و متخصص هستند. موسسه حقوقی صدرا با برخورداری از وکلای مجرب و منصف و ارائه ی انواع خدمات مشاوره حقوقی رایگان افتخار خدمت رسانی به شما را دارد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *