وکیل طلاق با قیمت مناسب


اگر به دنبال وکیل طلاق با قیمت مناسب هستید ما به شما عزیزان موسسه حقوقی صدرا را معرفی می کنیم. طلاق به معنای زایل کردن و از بین بردن قید نکاح بین زن و مرد می باشد. برای طلاق نیاز به صیغه طلاق و دو شاهد مرد عادل است تا در نهایت نکاح بین زن و مرد باطل شود. شایان ذکر می باشد که طلاق برای نکاح یا همان عقد های دائم می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم بیشتر درباره طلاق و معنای لغوی آن صحبت کنیم، پس اگر دوست دارید در این زمینه اطلاعات مفیدی داشته باشید و به دنبال یک وکیل طلاق با قیمت مناسب هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

وکیل طلاق با قیمتی مقرون به صرفه در موسسه حقوقی صدرا

طلاق در معنای لغوی به چه معنا می باشد؟

وکیل طلاق با قیمت مناسب

طلاق در لغت به معنای رها شده است. اگر بخواهیم واژه طلاق را در اصطلاح نیز معنا کنیم می توان گفت که طلاق به معنای پایان دادن زندگی زناشویی به وسیله زن و شوهر می باشد. به طور کلی طلاق یکی از راه حل های رایج و قانونی برای خاتمه دادن و قطع رابطه زناشویی می باشد که این پایان دادن می تواند دلایل مختلف و متنوعی داشته باشد که یکی از اصلی ترین ها عدم سازش زن و شوهر است. طلاق در تعریف شرعی به معنای از بین بردن قید نکاح است. در کتاب های لغت برای واژه طلاق معنی های مختلف و گوناگونی گفته شده است به عنوان مثال اگر بخواهیم به برخی از آن ها اشاره کنیم می توان به رهایی، آزاد کردن، ترک کردن و … اشاره کرد. لازم است بدانید که به طور کلی حق طلاق با مرد می باشد مگر اینکه در زمان عقد در عقدنامه حق طلاق به زن داده شود. در ادامه قصد داریم درباره اقسام طلاق با شما عزیزان صحبت کنیم پس تا انتها همراه ما باشید. همچنین اگر به دنبال یک وکیل طلاق با قیمت مناسب هستید ما به شما عزیزان موسسه حقوقی صدرا را معرفی می کنیم که می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

                                                                                طلاق به چه معنا می باشد؟

اقسام طلاق به چند دسته تقسیم بندی می شود؟

طلاق گرفتن با توجه به درخواست ها دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه قصد داریم هر یک را ذکر کنیم و به صورت مجزا توضیح دهیم، پس اگر می خواهید در این زمینه اطلاعات مفیدی را کسب کنید همراه ما باشید.

طلاق به درخواست مرد: مرد اگر بخواهد می تواند به راحتی به دادگاه رجوع کند (برای درخواست طلاق). در چنین وضعیتی دادگاه سعی می کند که با داوری اقدام به اصلاح زن و مرد (زوجین) بگیرد؛ در صورتی که زن و شوهر سازش نداشته باشند دادگاه گواهی عدم سازش زن و شوهر را صادر می کند و به مرد خواهد داد. سپس مرد می تواند با آن گواهی به دفتر طلاق مراجعه کند و پس از جاری شدن صیغه طلاق، طلاق به طور رسمی ثبت خواهد شد. با توجه به مواد 24 و 27 قانون حمایت از خانواده شایان ذکر می باشد که ثبت طلاق در دفترهای رسمی ازدواج و طلاق بعد از صدور گواهی عدم سازش زوجین از سوی دادگاه مجاز می باشد. اگر نیاز به یک وکیل طلاق با قیمت مناسب هستید می توانید همین حالا از طریق سایت موسسه حقوقی صدر اقدام نمایید.

طلاق به درخواست زن: در رابطه با طلاق به درخواست زن باید گفت این راه تنها به دو صورت امکان پذیر می باشد. در مورد اول اینکه زن دارای حق طلاق باشد. یعنی اینکه در زمان عقد یا همان نکاح مرد به زن حق طلاق را داده باشد. مورد دیگری نیز استناد داشتن شرایط عسر و حرج می باشد که با این راه می تواند از دادگاه حکم طلاق بگیرید که در این مورد در ادامه توضیح خواهیم داد.

هرآنچه که باید درباره طلاق به درخواست زن بدانید

طلاق با استناد و داشتن عسر و حرج و دیگر شرایط: در قانون برای زن پیش بینی شده است که زن با استناد و داشتن عسر و حرج می تواند از دادگاه بخواهد که برای او حکم طلاق صادر کند. همچنین با برخی داشتن برخی شرایط نیز زن می تواند طلاق بگیرد که این شرایط عبارت اند از: مرد نفقه زن را نپردازد، مرد بیش از 4 سال غایب باشد و مورد انتهایی مورد عسر و حرج است که بدین صورت می باشد که شرایط پیش آمده سبب شده است که ادامه زندگی برای زوجه با مشقت باشد و تحمل کردن آن مشکل است.

وکیل طلاق با قیمت مناسب

طلاق توافقی: در این مدل درخواست طلاق زن و مرد با یک دیگر توافق می کنند که از هم جدا شوند و به زندگی مشترک خود خاتمه دهند. شایان ذکر است که طلاق توافقی نیز همانند دیگر طلاق ها نیاز به یکسری تشریفات دارد که باید طی شود و سپس از دادگاه تقاضای صدور گواهی عدم سازش شود. طلاق توافقی همانند دیگر درخواست هایی که در قبل ذکر کردیم نیاز به یکسری مدارک دارد که شما عزیزان با کمک یک وکیل طلاق با قیمت مناسب می توانید این مدارک را آماده سازی کنید و مراحل طلاق توافقی را به راحتی طی کنید.

وکیل طلاق با قیمت مناسب برای طلاق توافقی در موسسه صدرا

وکیل طلاق با قیمت مناسب

اگر به دنبال یک وکیل طلاق با قیمت مناسب هستید تا مراحل طلاق شما عزیزان را انجام دهد و شما را در این راه راهنمایی کند تا مسیر و مراحل دادگاهی شما کوتاه تر و آسان تر شود ما به شما عزیزان موسسه حقوقی صدرا را معرفی می کنیم. شما عزیزان از طریق همین سایت می توانید برای وکیل طلاق با قیمت مناسب و مقرون به صرفه درخواست دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *