درباره‌ ما

آیا با موسسه حقوقی صدرا آشنا هستید؟

کمی در مورد تیم ما و ویژگی های ما

با توجه به روند جامعه امروزی به سمت استفاده هرچه بیشتر از نیروهای متخصص در هر امر و با توجه به نیاز مردم در هر روابط و عملکردی که ناشی از مسائل حقوقی است لذا استفاده از نیروی متخصص در امور حقوقی و کاربرد این علم در زندگی روزمره منجر گردیده.

موسسه حقوقی صلح داوران ره اندیش (صدرا ) به شماره ثبت ۴۰۸۷۷ توسط وکلای دادگستری پایه یک با سابقه کاری در دستگاه قضایی در سال ۱۳۹۵ تاسیس شود .

موسسه حقوقی صدرا تاکنون توانسته است در این مدت محدود به موفقیت‌های بزرگی در زمینه ارائه خدمات حقوقی و وکالتی دست یابد چرا که بنیان این موسسه در سابقه و تجربه کاری اعضا بنا نهاده شده و در واقع علم ، تجربه و مهارت حقوقی اعضای این موسسه توانسته زمینه ساز پیشرفت و ترقی آن باشد.

درباره ما

ویژگی های ما

موارد متمایزکننده موسسه حقوقی صدرا

  • سابقه برجسته اعضااعضای موسسه دارای سابقه برجسته در امور محاکم قضائی است
  • سابقه اجرایی موسسهموسسه حقوقی صدرا دارای سابقه اجرایی ، داوری و وکالتی در تمامی دستگاه‌های قضایی و مراجع وابسته به آن بوده و توانسته است با درصد موفقیت بالایی به نتایج موثر دست یابد.
  • مدیریت وکالت پرونده هامدیریت و وکالت پرونده‌ موکلین توسط ( تیم حقوقی متشکل از مشاوران ارشد و وکلای مجرب ، با سابقه کار در دستگاه قضایی ) رصد شده و از تجارب تیم برجسته علمی بهره خواهند برد
  • مدیریت رسیدگی به پرونده هااعضای موسسه در امور تخصصی خود، در اولین جلسه حضوری پرونده مطرح شده را با جمع مشاوران و وکلای با سابقه مورد بررسی قرار داده ، راهکارهای موثر را ارایه و درصد موفقیت پرونده را اعلام مینمایند.این امر منجر شده مراجعه کنندگان محترم با دیدی باز و خیالی آسوده و با در نظر گرفتن تمامی جوانب کار در صورت صلاحدید خود نسبت به اخذ وکیل اقدام نمایند…
  • خدمات موسسه حقوقی صدراموسسه حقوقی صدرا دارای خدمات مستقل و کاملاً تخصصی در امور حقوقی، کیفری، خانواده و خصوصا وکلای ویژه در پرونده های تعزیرات ، جرایم مربوط به قاچاق کالا و ارز ، دادگاه انقلاب و ستاد فرمان حضرت امام رحمت الله علیه می باشد.
  • رعایت حال متقاضیانموسسه حقوقی صدرا با توجه به حدیث شریف امیرالمومنین حضرت علی( علیه السلام ) که میفرمایند زکات دانش، نشر آن است. تمامی اقشار جامعه می‌توانند با شماره های موسسه تماس گرفته نسبت به دریافت مشاوره حقوقی (( رایگان)) بهره مند شده و قبل از انجام هر عمل حقوقی یا معاملاتی نسبت به طرح سوال اقدام و از امور ناخواسته آتی جلوگیری به عمل آوردند…
  • هزینه‌های استفاده از خدماتهزینه های استفاده از خدمات حقوقی و وکالتی ، سبب گشته عموم اقشار جامعه به سختی بتوانند از این نوع خدمات استفاده نمایند، یا کلا محروم گردند همین امر مشکلات عدیده ای در روند پرونده های حقوقی و قضائی برای طرفین دعوی ایجاد نموده است. ولیکن خوشبختانه ما توانسته ایم این امر مهم را برطرف نموده و برای افراد با بضاعت مالی کم ، نسبت به ارائه خدمات حقوقی و وکالت ای با هزینه‌های پایین‌تر از عرف وکالتی با موکلین طرف قرارداد شده و در نحوه پرداخت به صورت چند مرحله ای و اقساط اقدام نموده تا تمامی مراجعین محترم از خدمات وکلای موسسه بدون نگرانی مالی بهره برده ،به نتیجه مطلوب برسانیم.
موسسه حقوقی صدرا

 مشاوره  رایگان

دعاوی خود را بصورت تلفنی و کاملا رایگان با ما درمیان بگذارید

آنلاین با ما در تماس باشید

با تکمیل فرم تماس با ما میتوانید از بهترین وکیل تهران مشاوره بگیرید. 

باتوجه به درگیری ها و مشغله هایی که روزانه برای همگان وجود دارد ، طبیعتا امکان وقت گذاشتن و مراجعه حضوری برای افراد مقدور نمی باشد، بهمین دلیل  موسسه حقوقی صدرا بمنظور رفاه حال مشتریان خود ، فرمی را طراحی نموده است که شما میتوانید با تکمیل فرم روبه رو مشکلات و دعاوی خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. با این روش شما میتوانید بصورت رایگان از بهترین وکیل تهران ، وکیل حقوقی ، وکیل کیفری و وکیل خانواده مشاوره بگیرید و در صورت نیاز وقتی برای شما مقرر گردد تا جهت تشکیل پرونده بصورت حضوری مراجعه فرمایید. آدرس ما در ادامه درج شده است.

شماره تماس های دفتر :  88806941 - 88806942

شماره تلفن همراه (ساعات پاسخ گویی 9 صبح الی 18) :  09128210882 - 09129210882

تماس با ما- واتساپ تماس


ساعات کار موسسه حقوقی صدرا

جهت مراجعه  با شماره های درج شده در همین صفحه هماهنگی بفرمایید.

شنبه تا چهارشنبه9:00 to 16:30
پنجشنبه9:00 to 16:30
تماس با ما
1

بالاتر از میدان ولیعصر (عج) – جنب سینما استقلال – کوچه فرشید – ساختمان فرشید – پلاک 8 – طبقه 2- واحد 9

2

از مترو میدان ولیعصر (عج) ۱۰۰ متر

3

از ایستگاه اتوبوس بی ار تی  (BRT)  50 متر

مسیرهای منتهی به موسسه حقوقی صدرا

تماس باما