درباره‌ ما

آیا با موسسه حقوقی صدرا آشنا هستید؟

کمی در مورد تیم ما و ویژگی های ما

با توجه به روند جامعه امروزی به سمت استفاده هرچه بیشتر از نیروهای متخصص در هر امر و با توجه به نیاز مردم در هر روابط و عملکردی که ناشی از مسائل حقوقی است لذا استفاده از نیروی متخصص در امور حقوقی و کاربرد این علم در زندگی روزمره منجر گردیده.

موسسه حقوقی صلح داوران ره اندیش (صدرا ) به شماره ثبت ۴۰۸۷۷ توسط وکلای دادگستری پایه یک با سابقه کاری در دستگاه قضایی در سال ۱۳۹۵ تاسیس شود .

موسسه حقوقی صدرا تاکنون توانسته است در این مدت محدود به موفقیت‌های بزرگی در زمینه ارائه خدمات حقوقی و وکالتی دست یابد چرا که بنیان این موسسه در سابقه و تجربه کاری اعضا بنا نهاده شده و در واقع علم ، تجربه و مهارت حقوقی اعضای این موسسه توانسته زمینه ساز پیشرفت و ترقی آن باشد.

درباره ما, موسسه حقوقی صدرا

ویژگی های ما

موارد متمایزکننده موسسه حقوقی صدرا

 • سابقه برجسته اعضااعضای موسسه دارای سابقه برجسته در امور محاکم قضائی است
 • سابقه اجرایی موسسهموسسه حقوقی صدرا دارای سابقه اجرایی ، داوری و وکالتی در تمامی دستگاه‌های قضایی و مراجع وابسته به آن بوده و توانسته است با درصد موفقیت بالایی به نتایج موثر دست یابد.
 • مدیریت وکالت پرونده هامدیریت و وکالت پرونده‌ موکلین توسط ( تیم حقوقی متشکل از مشاوران ارشد و وکلای مجرب ، با سابقه کار در دستگاه قضایی ) رصد شده و از تجارب تیم برجسته علمی بهره خواهند برد
 • مدیریت رسیدگی به پرونده هااعضای موسسه در امور تخصصی خود، در اولین جلسه حضوری پرونده مطرح شده را با جمع مشاوران و وکلای با سابقه مورد بررسی قرار داده ، راهکارهای موثر را ارایه و درصد موفقیت پرونده را اعلام مینمایند.این امر منجر شده مراجعه کنندگان محترم با دیدی باز و خیالی آسوده و با در نظر گرفتن تمامی جوانب کار در صورت صلاحدید خود نسبت به اخذ وکیل اقدام نمایند…
 • خدمات موسسه حقوقی صدراموسسه حقوقی صدرا دارای خدمات مستقل و کاملاً تخصصی در امور حقوقی، کیفری، خانواده و خصوصا وکلای ویژه در پرونده های تعزیرات ، جرایم مربوط به قاچاق کالا و ارز ، دادگاه انقلاب و ستاد فرمان حضرت امام رحمت الله علیه می باشد.
 • رعایت حال متقاضیانموسسه حقوقی صدرا با توجه به حدیث شریف امیرالمومنین حضرت علی( علیه السلام ) که میفرمایند زکات دانش، نشر آن است. تمامی اقشار جامعه می‌توانند با شماره های موسسه تماس گرفته نسبت به دریافت مشاوره حقوقی (( رایگان)) بهره مند شده و قبل از انجام هر عمل حقوقی یا معاملاتی نسبت به طرح سوال اقدام و از امور ناخواسته آتی جلوگیری به عمل آوردند…
 • هزینه‌های استفاده از خدماتهزینه های استفاده از خدمات حقوقی و وکالتی ، سبب گشته عموم اقشار جامعه به سختی بتوانند از این نوع خدمات استفاده نمایند، یا کلا محروم گردند همین امر مشکلات عدیده ای در روند پرونده های حقوقی و قضائی برای طرفین دعوی ایجاد نموده است. ولیکن خوشبختانه ما توانسته ایم این امر مهم را برطرف نموده و برای افراد با بضاعت مالی کم ، نسبت به ارائه خدمات حقوقی و وکالت ای با هزینه‌های پایین‌تر از عرف وکالتی با موکلین طرف قرارداد شده و در نحوه پرداخت به صورت چند مرحله ای و اقساط اقدام نموده تا تمامی مراجعین محترم از خدمات وکلای موسسه بدون نگرانی مالی بهره برده ،به نتیجه مطلوب برسانیم.
درباره ما, موسسه حقوقی صدرا

 مشاوره  رایگان

دعاوی خود را بصورت تلفنی و کاملا رایگان با ما درمیان بگذارید

آنلاین با ما در تماس باشید

با تکمیل فرم تماس با ما میتوانید از بهترین وکیل تهران مشاوره بگیرید. 

باتوجه به درگیری ها و مشغله هایی که روزانه برای همگان وجود دارد ، طبیعتا امکان وقت گذاشتن و مراجعه حضوری برای افراد مقدور نمی باشد، بهمین دلیل  موسسه حقوقی صدرا بمنظور رفاه حال مشتریان خود ، فرمی را طراحی نموده است که شما میتوانید با تکمیل فرم روبه رو مشکلات و دعاوی خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. با این روش شما میتوانید بصورت رایگان از بهترین وکیل تهران ، وکیل حقوقی ، وکیل کیفری و وکیل خانواده مشاوره بگیرید و در صورت نیاز وقتی برای شما مقرر گردد تا جهت تشکیل پرونده بصورت حضوری مراجعه فرمایید. آدرس ما در ادامه درج شده است.

شماره تماس های دفتر :  88806941 - 88806942

شماره تلفن همراه (ساعات پاسخ گویی 9 صبح الی 18) :  09128210882 - 09129210882

تماس با ما- واتساپ تماس


  ساعات کار موسسه حقوقی صدرا

  جهت مراجعه  با شماره های درج شده در همین صفحه هماهنگی بفرمایید.

  شنبه تا چهارشنبه9:00 to 16:30
  پنجشنبه9:00 to 16:30
  تماس با ما
  1

  بالاتر از میدان ولیعصر (عج) – جنب سینما استقلال – کوچه فرشید – ساختمان فرشید – پلاک 8 – طبقه 2- واحد 9

  2

  از مترو میدان ولیعصر (عج) ۱۰۰ متر

  3

  از ایستگاه اتوبوس بی ار تی  (BRT)  50 متر

  مسیرهای منتهی به موسسه حقوقی صدرا

  تماس باما