بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران

بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران

بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران


وکیل مهریه و طلاق به وکیلی گفته می شود که در زمینه امور مربوط به دعاوی خانوادگی مانند مهریه، مهارت زیادی دارد. این وکیل از جمله وکلای پایه یک دادگستری محسوب می شود. در واقع بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران اطلاعات و دانش لازم در زمینه قوانین مدنی مربوط به پرداخت مهریه را به دست آورده است. از این رو می توان گفت بهترین وکیل تهران در زمینه حل پرونده های پرداخت مهریه و طلاق به شمار می رود.

وکیل مهریه و طلاق بیشترین وقت و مهارت خود را بر روی حل دعاوی خانوادگی متمرکز می کند. به همین دلیل تسلط و تجربه کافی در زمینه حل چنین پرونده هایی را کسب نموده است؛ بنابراین بهترین انتخاب برای کسانی است که خواهان رسیدگی و حل پرونده خود در سریع ترین زمان و با پرداخت هزینه ای کمتر هستند. در صورتی که درگیر چنین پرونده ای هستید پیشنهاد می شود پرونده خود را به وکلای مجرب مؤسسات عالی حقوقی بسپارید. با این کار می توانید شاهد حصول نتایج رضایت بخش در اسرع وقت و با هزینه ای بسیار مناسب باشید.

بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران چه کسی است؟

در حال حاضر بسیاری از پرونده های موجود در دادگاه به مقوله طلاق و عدم پرداخت مهریه مربوط می شوند. این مسائل از جمله مشکلاتی هستند که افراد نمی توانند به تنهایی آنها را حل کنند؛ بنابراین مراجعه به بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران از جمله وکلای موسسه حقوقی صدرا که دارای مجربترین وکیل طلاق با قیمت مناسب می باشد می تواند بهترین گزینه برای حل چنین پرونده هایی باشد.

وکیل مهریه و طلاق به شخصی گفته می شود که در امور حقوقی مربوط به خانواده تبحر کامل داشته باشد. این وکیل بر پرونده مهریه و طلاق و به اجرا گذاشتن مهریه بدون طلاق، اشراف کامل دارد. از این رو می تواند تمامی اطلاعات و مدارک محکمی که برای اثبات حقانیت موکل مورد نیاز است را در کوتاه ترین زمان ممکن جمع آوری کرده و به دادگاه تسلیم نماید. در این صورت دادگاه بدون فوت وقت می تواند به پرونده رسیدگی کرده و رأی خود را در اسرع وقت صادر نماید.

ویژگی های بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران

قوانینی که در کشور ایران به تصویب رسیده اند دارای پیچیدگی های مخصوص به خود هستند؛ بنابراین ممکن است به دلیل وجود پروسه های قضایی متعدد و همچنین احکام ویژه مهریه، برای وصول مهریه و حق طلاق با مشکل روبرو شوید. این در حالی است که با کمک گرفتن از یک وکیل مجرب و مشاوره با او می توانید تمام مراحل قضایی پرونده طلاق و مهریه را با سرعت و به نفع خود طی نمایید.

برای بهره مندی از بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران و سپردن امور مربوط به پرونده مهریه و طلاق، لازم است تا با ویژگی های این فرد آشنا باشید. در این صورت می توانید با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب وکیل اقدام کنید. از جمله ویژگی های بارز یک وکیل مهریه و طلاق مجرب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وکیل با سابقه باید با تمام قوانین مصوب آشنایی کامل داشته باشد. این آشنایی از طریق حل پرونده های مختلف در رابطه با طلاق و دریافت مهریه به دست می آید.
 • وکیل حرفه ای باید علاوه بر آشنایی با قانون، تسلط لازم بر متن و تفسیر قانون را داشته باشد.
 • از مهم ترین ویژگی های وکیل مهریه و طلاق می توان به صراحت، گویش و بیان قوی اشاره نمود. در صورتی که وکیل، کلامی روان و صریح داشته باشد می تواند با ارائه ادله به صورت واضح، پرونده را به سمت صدور حکم به نفع موکل خود پیش برد.
 • وکیل باید تمام توان و تلاش خود را در جمع آوری و ارائه ادله محکم به دادگاه به کار گیرد. در واقع وکیل باسابقه با طی نمودن پرونده های مختلف، راه و روش جمع آوری سریع مدارک و ارائه آن به دادگاه را آموخته است.

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران

مشاوره با بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران مزایای بی شماری برای افراد دارد. از جمله اینکه وکیل می تواند در انواع مختلف مهریه مانند مهریه عندالمطالبه و عندالاستطاعه حق زن را از همسر وی بگیرد. همچنین در پرونده های طلاق نقش مؤثری در صدور رأی دادگاه به نفع موکل خود داشته باشد.

مراجعه به وکیل و سپردن امور پرونده طلاق و مهریه به او، نتایج زیر را به دنبال دارد:

 • گرفتن حق طلاق و دریافت مهریه در کوتاه ترین زمان ممکن
 • دریافت مهریه توسط وکیل بدون نیاز به حضور زن در دادگاه
 • اقدام وکیل مهریه در اسرع وقت به منظور توقیف اموال زوج
 • دریافت حکم جلب مرد توسط وکیل در صورت عدم پرداخت مهریه توسط او: در این مورد نیز به حضور زن در دادگاه نیاز نیست. بلکه وکیل می تواند تمامی امور مربوطه را با ارائه سند وکالت خود به دادگاه انجام دهد.
 • رد اعسار مرد در پرداخت مهریه: بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران با آشنایی کامل بر قوانین و مقررات می تواند با استناد به مدارک جمع آوری شده، حکم اعسار را رد نماید.
 • ارائه ادله محکم برای دریافت حق طلاق برای زن
 • جلوگیری از تضییع حقوق زن در زندگی زناشویی
 • دریافت تمام حق و حقوق موکل که توسط همسر وی نادیده گرفته شده است.
 • دریافت حکم ممنوع الخروجی زوج در صورت عدم پرداخت مهریه و حقوق همسر
 • انجام مشاوره با موکل و پیگیری پرونده طلاق و دریافت مهریه از مرجع مناسب

جمع بندی

همه افراد ممکن است در زندگی زناشویی خود با مشکلات عدیده ای مواجه شوند. در برخی از موارد این مشکلات به آسانی قابل حل است؛ اما در بیشتر مواقع این مسائل منجر به طلاق می شوند. در بسیاری از پرونده های مهریه و طلاق، زوج از پرداخت تمام یا بخشی از حقوق زن سرباز می زند. در این صورت زن برای طی مراحل قانونی و گرفتن مهریه از همسر خود باید به وکیل مهریه و طلاق مراجعه نماید.

در صورتی که با چنین مشکلاتی روبرو شدید، پیشنهاد ما، مراجعه به موسسه حقوقی صدرا برای بهره مندی از بهترین وکیل مهریه و طلاق در تهران است. این مرکز با بهترین و مجرب ترین وکلای مهریه و طلاق در تهران همکاری می کند. شما می توانید با مراجعه به موسسه حقوقی صدرا از خدمات مشاوره رایگان این مرکز بهره مند شوید. سپس با آگاهی بیشتر، پرونده خود را به وکلای این مرکز بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *