انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران

امتیاز دهید post

پروسه ی طلاق غالبا پروسه ای است که شرایط دشواری برای هر یک از زوج و زوجه ایجاد می کند. طبیعتا در آستانه ی طلاق زوجین در شرایط خاص روحی  به سر می برند و در کنار آن نیز مسائل و پیچیدگی های خاص نحوه ی دادرسی در طلاق و مسائل حقوقی نیز تبدیل به یک معضل اساسی می شود. همانطور که بار ها شنیده ایم طلاق امری یک جانبه است که با اراده ی زوج انجام می شود اما قانون گذار در مواردی امکان طرح درخواست طلاق از جانب زن را پذیرفته است. برای مثال امتناع شوهر از تادیه نفقه یا عجز شوهر از تادیه نفقه همسر و مصادیق مختلف عسر و حرج زوجه می تواند مجوز درخواست طلاق از جانب زوجه نزد دادگاه باشد. همچنین امروزه اعطای حق وکالت در طلاق در ضمن شرایط ضمن عقدنامه ازدواج امکان درخواست طلاق از جانب زوجه را فراهم کرده است.در واقع قوانین طلاق و نحوه ی طرح و پیگیری پرونده های طلاق در دادگاه نیازمند  حضور بهترین وکیل طلاق است. بهترین وکیل طلاق وکیلی است که با ارجاع پرونده های مختلف طلاق و امور خانواده به او دارای مهارت و تخصص است و به خوبی می داند که در شرایط بحرانی چه راهکاری را برای خروج از بن بست و تنگناهای دادرسی به موکل خویش ارائه دهد. انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران اگرچه خود امری دشوار به نظر می رسد اما غیر ممکن نیست. امروزه مطابق با قانون، طلاق انواع مختلفی دارد و یکی از انواع طلاق، طلاق توافقی است.زوجین معمولا از شیوه ی طلاق توافقی به سبب مزیت های آن و به دلیل آن که نیازی به حضور زن و مرد در دادگاه و جلسات مشاوره نیست بهره می گیرند لذا حضور بهترین وکیل طلاق توافقی ضروری به نظر می رسد. در این نوشتار با توجه به شایع بودن طرح دادخواست طلاق در دادگاه به بررسی نقش و اهمیت برخورداری از بهترین وکیل طلاق در تهران و مشخصه های بهترین وکیل طلاق می پردازیم.

مطالعه کنید » بهترین وکیل تهران

نقش بهترین وکیل طلاق در تهران

طلاق شاید یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی افراد باشد و طبیعتا علاوه بر مشکلات روحی این دوره، سختی ها و استرس ناشی از نحوه ی پیگیری پرونده طلاق در دادگاه می تواند مشکل را چند برابر کند. به همین سبب اهمیت برخورداری از بهترین وکیل طلاق در تهران پر رنگ تر می شود. علاوه بر این وجود فرزند مشترک و اشتراکات مالی  و بحث های حضانت و اجرت المثل ایام زوجیت و مطالبه ی نفقه ی گذشته می تواند در احقاق حقوق هر یک از طرفین نقش مهمی داشته باشد که غالبا به سبب نا آگاهی افراد تضییع می شود. در این جا است که نقش مهم بهترین وکیل طلاق مشخص می شود. همچنین طبق قانون حق طلاق متعلق به زوج است و برای آن که زن بتواند از شوهر خود طلاق بگیرد بایستی شرایط خاصی وجود داشته باشد. حق های اعطایی در ضمن عقدنامه نکاح در هنگام طلاق می تواند بسیار موثر باشد. مهم ترین حق، اعطای حق وکالت در طلاق می باشد که امکان درخواست طلاق از جانب زوجه را فراهم می کند همچنین در صورتی که شرط تنصیف دارایی زوج در عقد نامه ازدواج امضا شده باشد در هنگام طلاق شوهر مکلف می شود تا نصف دارایی خود را که بعد از ازدواج برایش حاصل شده است به نام زوجه منتقل کند. شناسایی موارد این چنینی و نحوه ی پیگیری حقوق زوجین در طلاق عنصری کلیدی محسوب می شود و یک دلیل و مدرک کوچک کافی است تا سیر پرونده طلاق را تغییر دهد.انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران به سبب آشنایی با قوانین و رویه های قضایی در طلاق و مهارت در طرح دعوای طلاق باعث می شود تا آسودگی خاطر زوجین را در پیگیری پرونده ی طلاق در دادگاه فراهم نماید.

مطالعه کنید » وکیل خانواده

بهترین وکیل طلاق توافقی 

یکی از انواع طلاق که معمولا زوجین در طلاق از آن بهره می جویند طلاق توافقی است. همانطور که از نام این طلاق مشخص است طلاقی است که زن و مرد با توافق یکدیگر از هم جدا می شوند. در طلاق توافقی زن و شوهر درباره ی کلیه مسائل مربوط به حضانت فرزندان،مهریه،نفقه، جهیزیه،اجرت المثل ایام زوجیت و… با یکدیگر توافق می کنند.اصولا طلاق توافقی مزایایی دارد که باعث می شود زوجین از این نوع طلاق استفاده نمایند. از مزایای طلاق توافقی آن است که نیازی به حضور هیچ یک از زوجین در روند رسیدگی پرونده طلاق در دادگاه و یا در جلسات مشاوره نیست و وکیل طلاق توافقی در کم ترین زمان ممکن فرایند دادرسی را به انجام می رساند. انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی سبب می شود که طلاق در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و سیر چندین ماهه طلاق توافقی را در زمانی کم تر از یک ماه به انجام برساند.

مطالعه کنید » وکیل آنلاین کیفری

هزینه بهترین وکیل طلاق در تهران

قطعا هزینه و میزان حق الوکاله وکیل طلاق می تواند یکی از مشکلات زوجین در پیگیری پرونده طلاق باشد. متاسفانه در جامعه امروز شاهد اخذ حق الوکاله های بالا از موکلین هستیم و شرایط پرونده های طلاق و فشار روحی که زوجین در مقطع زمانی طلاق در آن به سر می برند باعث می شود که ناچار به پرداخت حق الوکاله های بالا شوند. توجه داشته باشید که طبیعتا برخورداری از خدمات حقوقی و برخورداری از بهترین وکیل طلاق در تهران نیازمند صرف هزینه است اما بهترین وکیل طلاق وکیلی است که معقول ترین و منطقی ترین قیمت را به شما پیشنهاد می دهد و با تبحر خود شما را از دوباره کاری و اتلاف وقت و هزینه دور نگه می دارد.

مطالعه کنید » وکیل خوب در تهران

انتخاب وکیل خوب طلاق

انتخاب بهترین وکیل طلاق نیازمند توجه به نکات خاصی است و غالب افراد به سبب ناآگاهی نسبت به این نکات در انتخاب یک وکیل خوب طلاق دچار اشتباه می شوند. در انتخاب یک وکیل خوب طلاق بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • انتخاب وکیل طلاق از یک موسسه ی حقوقی معتبر می تواند تا حد زیادی خیال شما را بابت پیگیری پرونده طلاق و یه سرانجام رساندن آن در کم ترین زمان و مطلوب ترین نتیجه راحت کند. مدیر یک موسسه حقوقی غالبا خود وکیل متبحری است و به خوبی می داند پرونده ی طلاق شما را در اختیار کدام وکیل متخصص در طلاق قرار دهد.
  • در انتخاب وکیل طلاق به تخصص وکیل و میزان موفقیت او در پرونده های قبلی توجه داشته باشید. بهترین وکیل طلاق شخصی است که تخصص و مهارت در پرونده های خانواده دارد پس بایستی پرونده ی طلاق خود را به یک وکیل خانواده متخصص بسپارید.
  • از آن جا که پرونده های طلاق ارتباط تنگاتنگی با زندگی خصوصی اشخاص دارد وکیلی را انتخاب نمایید که با او در طرح مسائل خود راحتی بیشتری دارید. زیرا اطلاعات شما می تواند در موفقیت پرونده تاثیر گذار باشد. توجه داشته باشید بهترین وکیل طلاق شخصی است که امانت دار و راز دار است و می تواند شما را به جای دامن زدن به تنش ها به آرامش و آسودگی خاطر دعوت کند.

نتیجه گیری

انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران یکی از دغدغه های مهم اشخاص برای طرح و پیگیری پرونده های طلاق در دادگاه می باشد. از آن جا که پرونده های طلاق دارای ابعاد مختلف مالی مانند مهریه و نفقه معوقه و اجرت المثل ایام زوجیت است انتخاب یک وکیل خوب طلاق در جهت احقاق حقوق اشخاص و جلوگیری از تضییع آن ضرورت دارد. موسسه ی حقوقی صدرا با برخورداری از بهترین وکیل طلاق توافقی و انواع مشاوره های حقوقی خانواده آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *