معرفی موسسه حقوقی صدرا؛بهترین موسسه حقوقی تهران

درباره ما بهترین موسسه حقوقی تهران

با گسترش روابط میان اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی و مطرح شدن نیاز های حقوقی جدید برای افراد در جامعه ی مدرن امروزی دیگر فعالیت های حقوقی منحصر به شکل سنتی دفاتر وکالت نیست بلکه موسسات حقوقی با فعالیت تخصصی چندین وکیل دادگستری و کارشناس مجرب حقوقی به منظور حل مسائل و وصول مطالبات و حقوق اشخاص با تکیه بر دانش تخصصی و مهارت و سابقه تاسیس شده اند. در حقیقت نحوه ی کار یک موسسه ی حقوقی همانند یک کلینیک تخصصی است و مدیر موسسه که خود وکیل با سابقه و متبحری است در هر حوزه ای و متناسب با مسئله ی خاص حقوقی ایجاد شده اشخاص را به متخصصین مربوط به همان حوزه ارجاع می دهد. لذا نحوه ی فعالیت در موسسات حقوقی به واسطه ی حضور کارشناسان و وکلای مجرب بسیار تخصصی تر از دفاتر وکالت است ضمن این که مراجعه به موسسه حقوقی اصولا باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود.امروزه تعداد موسسات حقوقی بسیار افزایش پیدا کرده است و یکی از دغدغه های اشخاص در سپردن پرونده های حقوقی و کیفری به موسسات حقوقی آن است که بهترین موسسه حقوقی کدام است؟ و در این میان ساکنین تهران نیز به سبب تراکم جمعیتی بالا در تهران و فعالیت بی شمار موسسات حقوقی حتما در یافتن بهترین موسسه حقوقی در تهران دچار سردرگمی می شوند. با توجه به اهمیت شناخت یک موسسه ی حقوقی خوب و اهمیت سپردن پرونده های حقوقی و کیفری به بهترین موسسه حقوقی در این نوشتار قصد داریم به معرفی موسسه حقوقی صدرا به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران بپردازیم.

مطالعه کنید » وکیل خوب در تهران

معرفی موسسه حقوقی

حتما برای یک بار هم شده نام موسسه حقوقی به گوش شما خورده است و شاید از نظرتان نحوه ی کار و فعالیت یک موسسه حقوقی مشخص و محرز باشد. طبیعتا برای معرفی موسسه حقوقی در درجه ی اول و همانگونه که از نام موسسه حقوقی بر می آید باید گفت که موسسه ی حقوقی نوعی از موسسه است که در زمینه های تخصصی حقوقی فعالیت می کند. از این حیث، شاید گمان کنید که در عمل اصولا تفاوت زیادی میان یک دفتر وکالت یا یک موسسه ی حقوقی وجود ندارد زیرا احتمالا در هر دو یک وکیل دادگستری متخصص به طرح دعوا از ناحیه ی موکل و به دفاع از حقوق و مطالبات او می پردازد. از این نظر شاید کمی حق با شما باشد اما این پندار کاملا صحیح نمی باشد. اصولا شاید هدف اصلی و نهایی از تشکیل یک موسسه ی حقوقی خوب تشکیل یک تیم تخصصی حقوقی در جهت سهولت ارائه ی خدمات حقوقی به مردم باشد. موسسه ی حقوقی یک واحد غیر تجاری است که پس از اخذ تاییدیه از قوه قضاییه ثبت می شود.فایده ی اصلی یک موسسه ی حقوقی نسبت به دفاتر وکالت برخورداری از تیم تخصصی حقوقی در هر حوزه است برای مثال در صورت طرح یک پرونده ی کیفری و نحوه ی طرح شکواییه مدیر موسسه حقوقی با آگاهی و تبحر خاص خود پرونده ی مربوطه را به وکیل کیفری متخصص ارجاع می دهد یا در صورت طرح یک پرونده در خصوص نحوه ی طرح دادخواست طلاق یا مطالبه ی مهریه مدیر موسسه پرونده ی موکل را در اختیار یک وکیل خانواده متخصص قرار می دهد.

خدمات بهترین موسسه حقوقی

بسیاری از ما به دنبال بهترین موسسه ی حقوقی هستیم. طبیعتا در درجه ی اول بهترین موسسه ی حقوقی از نظر ما موسسه حقوقی است که این اطمینان خاطر را نسبت به تیم تخصصی وکلا و مشاورین حقوقی آن موسسه حقوقی در ما ایجاد کرده باشد و از بابت میزان مهارت علمی و عملی متخصصان و کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی شک و شبهه ای باقی نگذاشته باشد.یک موسسه حقوقی خوب اصولا از یک سیستم مدیریتی قوی برخوردار است و مدیر موسسه بر اعمال وکلا نظارت دقیق دارد. بهترین موسسه حقوقی موسسه ای است که در تمام حوزه های تخصصی حقوق دارای پرونده های متعددی باشد که به پیروزی ختم شده است و مراحل آزمون و خطا را طی کرده است و به درجه ای از مهارت و تخصص رسیده است که نزد اشخاص مختلف اعتبار دارد.  به طور کلی می توان خدمات اصلی بهترین موسسه حقوقی را به شرح زیر دانست:

موسسه حقوقی صدرا
  • برخورداری از دپارتمان تخصصی امور کیفری و پیگیری پرونده های جرایم و مجازات ها در دادگاه و طرح شکواییه توسط وکیل کیفری
  • برخورداری از دپارتمان تخصصی خانواده و ارائه ی خدمات حقوقی خانواده به موکلین محترم در حوزه های مطالبه مهریه، نفقه ، حضانت، طلاق و …
  • وصول مطالبات در دعاوی مرتبط میان کارگر و کارفرما
  • برخورداری از وکلای متخصص و کارشناسان حقوقی در امور ارث و درخواست انحصار وراثت و تحریر ترکه و …
  • برخورداری از مشاورین مجرب و متخصص در امور ثبت اسناد و املاک
  • برخورداری از دپارتمان تخصصی در حوزه ی تنظیم قرارداد ها و قراردادنویسی نزد وکیل مجرب
  • ارائه ی مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین و تلفنی
  • خدمت نوین وکیل آنلاین کیفری و حقوقی

موسسه حقوقی در تهران

میزان طرح پرونده های حقوقی و کیفری در تهران به عنوان پایتخت کشور و به سبب تراکم جمعیتی بالا هر روزه در حال افزایش است. بنابراین انتخاب یک موسسه حقوقی در تهران بسیار دارای اهمیت است. طبیعتا تعداد موسسه حقوقی در تهران با افزایش دعاوی حقوقی افزایش یافته است. اما یک موسسه حقوقی خوب موسسه ای است که خیال شما را بابت پیگیری صحیح و علمی پرونده ی حقوقی و کیفری تان آسوده نماید. در این راستا موسسه ی حقوقی صدرا به عنوان بهترین موسسه حقوقی در تهران برای موکلین عزیز بستری در جهت ارائه ی خدمات حقوقی مختلف فراهم آورده است. موسسه ی حقوقی صدرا با بهره گیری از وکلا و مشاورین متخصص در حوزه های مختلف حقوقی اعم از حقوقی،کیفری،ملکی، ثبتی، وصول مطالبات و خانواده آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.در موسسه ی حقوقی صدرا به عنوان بهترین موسسه حقوقی در تهران انواع خدمات حقوقی و تخصصی به صورت طبقه بندی شده و با نظارت دقیق مدیر موسسه انجام می گیرد همچنین امکان برخورداری از خدمات وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی رایگان فراهم شده است تا پیش از بحرانی شدن مسائل حقوقی و کیفری مشاورین حقوقی مجرب و متخصص موسسه ی حقوقی صدرا بتوانند بهترین راهکار ممکن را برای پیشگیری به شما عزیزان ارائه نمایند.

وکیل ماده 477 قانون آئین دادرسی کیفری

نتیجه گیری

موسسه ی حقوقی یکی از اقسام موسسات غیر تجاری است که با برخورداری از کارشناسان مجرب حقوقی و وکلای با سابقه  اعم از وکیل پایه یک قوه قضاییه و وکیل پایه یک دادگستری در جهت تسهیل ارائه خدمات حقوقی به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی تاسیس می شود. تخصص گرایی و نظارت دقیق در موسسات حقوقی سبب می شود تا موکلین محترم اطمینان بیشتری به موسسات حقوقی نسبت به دفاتر وکالت داشته باشند همچنین این امکان برای اشخاص فراهم می شود تا از انواع مشاوره های رایگان و تخصصصی در پرونده های حقوقی به صورت حضوری،تلفنی و آنلاین برخوردار شوند. گروه وکلای موسسه ی حقوقی صدرا با برخورداری از تجربه و سابقه بالا می توانند مسائل و پرونده های حقوقی شما را به مطلوب ترین نتیجه ممکن برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *